• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru çalışma planı oluşturmak

Vehbi çiçek

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
0
Excel Versiyonu
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
hocalarım kolay gelsin iş güvenliği uzmanıyım 38 adet birimle sorumluyum ortalama olarak her gün 2 birime gitmekteyim. bir program olmadığı için hangi gittiği veya hangi gün gideceğimi unutuyorum. ekte ufak çaplı bir şey yaptım ama beni tatmin etmedi ben yıllık olarak gideceğim gün excelde birimde denetim yaptığımda kaç adet uygunsuzluk var kaç tanesi kapatıldı. risk analizi yapıldı mı vb durumları bulmak istiyorum Excel bakınca sade tek renk olmasını istemiyorum Excel bilgim hiç yok yardımcı olacak hocalarım var mı şimdiden teşekkür ederim

Ekli dosyalar

• Mayıs Uzman Çalışma Planı (1).xlsx
    18.4 KB · Gösterim: 21
Merhaba,
Sorunuzu soralı epey oldu henüz bir cevap alamadınız ama dikkate alınmadığını düşünmeyin. Üzerinde denemeler yapıyorum. Umarım çözebilirim. Herhangi bir çözüme kavuşursa hemen geri dönüş yapacağım.

Merhaba,

ilk sütunda bulunan gün değeri aynı olanlar aynı gün gideceğiniz yerleri belirtiyor sanırım. Buna uygun olacak şekilde bir şey hazırladım. Aynı gün gideceğiniz yerleri değiştirdiğinizde otomatik değişiyor tarihler... Listenin başındaki ilk gideceğiniz tarihi elle yazmak istersiniz diye özellikle bıraktım. Bir göz atın isterseniz üzerinde konuşuruz.

Ekli dosyalar

• Mayıs Uzman Çalışma Planı (1).xlsx
    19.4 KB · Gösterim: 11

Konuyu okuyanlar

Geri