• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Büroya göre dağılım sayfa sayfa

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

emre004gs

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
12
Excel V
Office 2003 TR
Konuyu Başlatan
Hayırlı akşamlar arkadaşlar gerekli açıklamayı excel içerisinde yaptım teşekkür ediyorum şimdiden

Ekli dosyalar

• Büroya göre personel.xlsx
    13.7 KB · Gösterim: 9
Sayfalarda dolaşırken ---Ctrl+U---- ile userformu açın işlem yapın olayı çözeceksiniz. Sorunuz olursa iletirsiniz.

Ekli dosyalar

• Büroya göre personel.xlsm
    27.3 KB · Gösterim: 3
Çözüm
Sayfalarda dolaşırken ---Ctrl+U---- ile userformu açın işlem yapın olayı çözeceksiniz. Sorunuz olursa iletirsiniz.
hocam çok teşekür ederim emeğinize sağlık son iki rica olarak hocam bunu ctrl u şeklinde değil de mesela tek bir ana sayfa üzerinden sayfaları görüp alma durumumuz olabilir mi olmazsa yine herhangi bir problem yok bu şekilde çok işime yarıyor, bir diğer ricamda bürolarını değiştirirken otomatik değiştirdiğimiz büronun gittiğinde birim yazan kısımda da otomatik gitti büronun ismini alabilir mi teşekkürler saygılar

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri