• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Bul ve alt satırına kaydet

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Bluekaya

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
30
Excel V
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
Merhaba arkadaşlar Kendim için bir stok takip programı yapıyorumve yardımınıza ihtiyacım var.

1.) Combobox1'den bir ürün adı seçeceğim.
2.) Seçtiğim ürünü combobox2.text sayfa adı olarak belirlediğim sayfaya kaydedicek.
şimbi buraya kadarını yapabilirim ama yapamadığım şu.

1.) combobox1 den seçtiğim ürün adını combobox2 den belirlediğim sayfa adına gidip E1:AI1 hücreleri arasından aynı isimi bulup alt satırına kaydedecek ilk boş hücreye kaydederse başka tarihe kaydedebilir o yüzden o güne ait çıkışlar yapmak istiyorum.

2.) Kaydı ilk boş satırı tarih satırına göre ilk boş satırı bulup yan satırına kaydedecek örnek dosyamı ekliyorum ilginiz için şimdiden teşekkür ederim.

Umarım anlatabilmişimdir.

Ekli dosyalar

• pelca stok.xlsm
    164.1 KB · Gösterim: 16
Aşağıdaki gibi deneyin

Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Çözüm
Geri