• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Bir satırda (a1 den a8 ze kadar dolu ise (ok)

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Kokorecci

Bronz Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
58
Excel V
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
merhabalar ustalarım excelde Bir satırda (a1 den a8 ze kadar dolu ise (ok) yazmasını nasıl yuaparım bazen 3 veri oluyor bazende 7 veri oluyor ama şart 8 olması lazım değilse hata tamsa ok diye

Deneyebilir misiniz?
Rich (BB code):
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Deneyebilir misiniz?
Rich (BB code):
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.
formmüllü hücrelerde olmuyor hücrede formül oldugu için onuda dolu sanıyor önemli olan formül var ama formulde =eğerhata formulu uyguladım satırdaki verileri bazen o veriyi boş o satırda formül oldugu için dolu gözüküyor olmadı yanı ustam

Kod:
Şunu dener misniz

merhabalar ustalarım excelde Bir satırda (a1 den a8 ze kadar dolu ise (ok) yazmasını nasıl yuaparım bazen 3 veri oluyor bazende 7 veri oluyor ama şart 8 olması lazım değilse hata tamsa ok diye
Saymak istediğiniz alan da yer alan değerler rakam ise Bağ_Değ_Dolu_Say ile, harf içeriyor ise Bağ_Değ_Say ile saydırabilirsiniz.

Rich (BB code):
Bu kodu deneyin EĞER hata ile olan formüllerin sonucu "" olursa bu formül işe yarar diye düşünüyorum kolay gelsin.

Örnek dosya paylaşırsanız daha rahat çözüm üretilebilir.

Şunu dener misiniz?
C++:

Çözüm
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri