• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Binance den APİ kodu ile çekilen BTC verilerinin listelenmesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

han cem

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
0
Excel V
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
Değerli,
Kullanıcı / ilgili arkadaşlar;
Doktora tezim için EXCEL üzerinde bir işlem yapmam gerekiyor.
Aşağıdaki dosyada gerekli açıklamaları bulacaksınız.
Kısaca anlatmam gerekir ise;
Binance sitesine ait APİ kodu ile excel e veri çekiyorum, sorgu ile gerçekleşen bu işlem verileri 1 dakika da bir yeniliyor.
Benim ihtiyacım, veriler yenilendikçe hemen altına liste olarak ilgili verileri kopyala yapıştırma gibi kayıt etmesi.
İlginiz ve emeğiniz için şimdiden çok teşekkür ederim.
SAYGILARIMLA
Han Cem demir

Ekli dosyalar

• btc 1 min ftr api.xlsx
    23.4 KB · Gösterim: 6
Değerli,
Kullanıcı / ilgili arkadaşlar;
Doktora tezim için EXCEL üzerinde bir işlem yapmam gerekiyor.
Aşağıdaki dosyada gerekli açıklamaları bulacaksınız.
Kısaca anlatmam gerekir ise;
Binance sitesine ait APİ kodu ile excel e veri çekiyorum, sorgu ile gerçekleşen bu işlem verileri 1 dakika da bir yeniliyor.
Benim ihtiyacım, veriler yenilendikçe hemen altına liste olarak ilgili verileri kopyala yapıştırma gibi kayıt etmesi.
İlginiz ve emeğiniz için şimdiden çok teşekkür ederim.
SAYGILARIMLA
Han Cem demir
Deneyiniz

Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Ekli dosyalar

• DÜZENLENDİ-btc 1 min ftr api.xlsm
    33.8 KB · Gösterim: 5
SNNAY daki arkadaş / arkadaşlar dosyayı indirdim bir sorun var belki ben yanlış bir şey yapıyorum;
Listeyi silip makroyu çalıştırdığımda, api sorgusu değişse de satırlar makronun ilk satırı ile aynı veriyi kopyalıyor.
Yani örnek 10 satır kopyaladığında tüm veriler bir önceki satırın aynısı geliyor daha doğrusu 10 satırdaki tüm veriler son
veri değişikliği ile eşit/aynı kayıt ediliyor ve ilgili satırlardaki hücrelere gittiğinizde ilk sütundakilerin tümünde =$A$3 yazıyor.
SELAMLAR

Sayın han cem
Kontrol eder misiniz?

Ekli dosyalar

• userx-btc 1 min ftr api.xlsm
    32.1 KB · Gösterim: 3
Çözüm
SNNAY daki arkadaş / arkadaşlar dosyayı indirdim bir sorun var belki ben yanlış bir şey yapıyorum;
Listeyi silip makroyu çalıştırdığımda, api sorgusu değişse de satırlar makronun ilk satırı ile aynı veriyi kopyalıyor.
Yani örnek 10 satır kopyaladığında tüm veriler bir önceki satırın aynısı geliyor daha doğrusu 10 satırdaki tüm veriler son
veri değişikliği ile eşit/aynı kayıt ediliyor ve ilgili satırlardaki hücrelere gittiğinizde ilk sütundakilerin tümünde =$A$3 yazıyor.
SELAMLAR
Deneyiniz

Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Ekli dosyalar

• DÜZENLENDİ-btc 1 min ftr api.xlsm
    32.2 KB · Gösterim: 3
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri