• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Belirtilen Tarihteki Siparis Nosuna Göre Veri Cekme

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Otyken

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
1
Excel Versiyonu
Office 2021 TR
Konuyu Başlatan
Arkadaşlar selam Excel de oldukça yeniyim öğrenmeye çalışıyorum ancak takıldığım bir konuda siz değerli Ustalardan yardım almak istedim.
Sorum söyle. Aylık bir tabloda B100 ile baslayan iş sipariş bilgilerim var, Sipariş hangi tarihte ise o tarihe B100 ile başlayan bir numara veriyorum.
01.02.24 B100
02.02.24 B101
03.02.24 B102 gibi. Ancak ayni tarihte birden fazla sipariş olabilir 01.02.24 de B100 B105 gibi, burada yapmak istediğim B100 İle başlayan bilgileri kendi tarihlerine denk gelecek sekilde secerek içindeki sectiğim bilgileri baska bir tabloya cekmek istiyorum, ki o bilgileri direk kopyalayıp whatsap mesajı yapabileyim.

Ek örnek bir dosya ekledim umarım ona bakarak ne yapmak istediğimi anlaya bilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Calisma.xlsm
    215.6 KB · Gösterim: 6
formülü bu şekilde değiştirdim
Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Çözüm
azraep çok teşekkür ederim sorunsuz çalışıyor kodunuzu inceleyip mantığını öğrenmeye çalışacağım. Çok yeniyim öğrenecek çok şeyim var.

rica ederim.

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Konuyu okuyanlar

Geri