• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Başlangıçta Userform Açılış Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Tugba

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
8
Excel V
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
Merhaba,

Ekte yer alan dosyamda başlangıcta userform(AnaForm) açılacak şekilde kod ekledim. Yani sadece formlar gösterilsin ve oradan işlem kayıt yapılsın istiyorum. Genelde bu şekilde çalışıyor fakat arada vba kod konsolu açılıyor bazen de excel sheetlerinin olduğu bölüm. Bunların açılmasını istemiyorum. Normalde VBA project koruma kısmına şifre koyuyorum ama amaç bu kısmın açılmasını engellemek. Bir de bu excel projesi açıkken başka bir excel dosyasını aynı anda açamıyorum, çık olanlar varsa da kapatıyor. Başlangıçta User form açılması iç,n eklediğim kodlar aşağıdaki gibidir.Dosyam da ektedir. Teşekkür ederim.

Ana Form ' a ;
C++:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Bu Çalışma Kitabı 'na ;
C++:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Ekli dosyalar

• Depo Takip Programı.xlsm
    2.6 MB · Gösterim: 7
Çözüm
Verdiğiniz kodları yazdım ve excel sheetlerim kayboldu :(
Sayfalarınız (sizin dilinizde sheetleriniz) kaybolmamıştır.
Sadece dosyanız kapatılmış ama excel uygulaması halen açık kalmıştır.

Sayfalarınız (sizin dilinizde sheetleriniz) kaybolmamıştır.
Sadece dosyanız kapatılmış ama excel uygulaması halen açık kalmıştı
Bilgisayarı da açıp kapattım bu şekilde düşünerek ama hala sheetlere ulaşamıyorum.

Sorunlu dosyanızı ekler misiniz?

Dosya yedeğini almışım. Sheetlerime ulaştım.

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri