• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Başka bir çalışma sayfasından hücrenin altındaki verileri nasıl aktarabiliriz?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

aslan4789

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
3
Excel V
Office 2021 TR
Konuyu Başlatan
Merhabalar ben iki şeyi yapmaya çalışıyorum.
EXCEL_YenMqTmapN.png
EXCEL_t2qzGOQhRZ.png

Nasıl yapacağım? Sadece kırmızı hücrelerdeki verileri alabilmek için veri doğrulama da sadece belirli hücreleri seçtiğimde de hata veriyor.
Excel dosyasını ek'e koyuyorum.

Ekli dosyalar

• fiyat çalışması.xlsx
    53.8 KB · Gösterim: 6
Merhaba,
Exceldeki verileri tablo formatında tutarsanız her türlü raporlama için kolaylık sağlamış olursunuz.Aynı zamanda basit kodlar ile istediğiniz işlemi gerçelşetirebilirsiniz.Ekran görüntüsünü inceleyin.

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    28.4 KB · Gösterim: 9
Merhaba,
Exceldeki verileri tablo formatında tutarsanız her türlü raporlama için kolaylık sağlamış olursunuz.Aynı zamanda basit kodlar ile istediğiniz işlemi gerçelşetirebilirsiniz.Ekran görüntüsünü inceleyin.
Merhabalar,

Böyle yapsam da fiyat ve detaylarını gösteren sayfa da Veri doğrulama yaparak oluşturduğum aşağı açılır liste de sadece takım isimlerini tekrarlamayacak şekilde göstermem gerekiyor.
Bir de hemen aşağısında ki fiyat içeriği bölümünde seçilen takımı diğer çalışma sayfasındaki listeden arayacak ve takıma ait ürünleri orada listeleyecek. Fiyatları da yanına yazmalı.
Yüzlerce takım ve tekli ürün olduğu için Tek bir ana ekranda ürün takım ise detayları aşağı da değil ise sadece tutarı görüntülemeye çalışıyorum.

dener misiniz?

Ekli dosyalar

• fiyat çalışması.xlsx
    66.4 KB · Gösterim: 4
Excel sürümünüze uygun işlevler ile yapılan bir alternatif. İncelersiniz.

Ekli dosyalar

• fiyat çalışması GLP.xlsx
    56.5 KB · Gösterim: 4
Çözüm
Rica ederim

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri