• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Aynı Çalışma Sayfası Kod Bölümünde İki Kodu Çalıştırabilme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

yyhy

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
117
Excel V
Office 2021 TR
Konuyu Başlatan
Aynı dosya ile ilgili olarak konu kapandı ama bölümle ilgili farklı bir sorunum olduğu için dosyayı yeniden ekliyorum. Aynı çalışma sayfası kod bölümünde iki Makro kodunu çalıştıramadım. Acaba nerede hata yapıyorum. Yardımcı olabilecek arkadaşlara teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

• İdari Yaptırım Para Cezası ve Tebligat 2021.xlsm
    563.6 KB · Gösterim: 2
En alttaki kodu silip ilk koddaki Const AktarmaSutun As String = "Z" satırının altına alttaki kodu ekleyin abey.

C#:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Çözüm
Teşekkürler Refaz bey kodu birleştirdim. Örnek dosyayı da ekliyorum. İhtiyaca cevap verdi.

Ekli dosyalar

• İdari Yaptırım Para Cezası ve Tebligat 2021 - 02 Refaz.xlsm
    567.3 KB · Gösterim: 3
Yada ayrı ayrı olsun derseniz resimdeki gibi olacak.2.kod silinecek.Dosyayıda ekledim.Unbenannt.JPG.

Ekli dosyalar

• İdari Yaptırım Para Cezası ve Tebligat 2021.xlsm
    566 KB · Gösterim: 4
Teşekkürler Refaz bey kodu birleştirdim. Örnek dosyayı da ekliyorum. İhtiyaca cevap verdi.
Rica edrim abey.
İstiyorsanız resimdeki gibi target.select ekleyebilirsiniz hatalı rakam vs... girince aynı yer seçilsin diye.

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri