• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü ataşmanda sadece değer olan sütunları görme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

eagle3043

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
8
Excel V
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
ataşmanda sadece değer olan sütunları filtrelemek istiyorum.
hakedis 16 nın altında 14 sutun var bu sutunlarda sadece değer olanları görmek istiyorum.Boş satırlar kapatılsın ama sonra tekrar görmek istiyorum.
teşekkürler

Ekli dosyalar

• Hakediş15 yeni.xlsx
    86 KB · Gösterim: 5
Çözüm
Formüller hücre tabanlı çalıştığı için nesne olarak satır veya sütuna dokunamazlar istediğiniz nesne olarak satır veya sütuna dokunmak olduğu için makrodan başka çare olduğunu sanmıyorum

Sizin için basit bir çalışma hazırladım ekli exceli kendinize uyarlayabilirsiniz saygılarımla.
merhabalar
filtreleme yöntemi işini görürmü acaba örneği kontrol edebilirmisiniz
aa sutunu yardımcı olarak kullanıldı
1695347582852.png

Ekli dosyalar

• Hakediş15 yeni.xlsx
    89 KB · Gösterim: 3
yardımcı sütun olmadan özel filtreleme ile yapılabilir mi?

yardımcı sütun olmadan makrosuz biraz zor gibi
çözüm varsada ben bilmiyorum malesef

Formüller hücre tabanlı çalıştığı için nesne olarak satır veya sütuna dokunamazlar istediğiniz nesne olarak satır veya sütuna dokunmak olduğu için makrodan başka çare olduğunu sanmıyorum

Sizin için basit bir çalışma hazırladım ekli exceli kendinize uyarlayabilirsiniz saygılarımla.

Ekli dosyalar

• Kitap1.xlsm
    22.1 KB · Gösterim: 9
Çözüm

elinize sağlık teşekkürler

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri