• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Araç yağ değişim kontrolü

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

metin315

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
5
Excel V
Office 2010 TR
Konuyu Başlatan
Merhaba arkadaşlar liste de araçların yağ değişim listesi var bu liste de yağ değişim mevcut km ve değiştirilecek km şeklinde sutünlar var

istediğim
mevcut km yi girdiğimizde değiştirilecek km ye 2.000 km kaldığında yeşil, 1.000 km kaldığında hücrenin sarı olması ve mevcut km değirtirilecek km ile aynı ve geçerse hücrenin kırmızı olması değiştirilecek km yi geçtiğinde kırmızı olarak yapıyor ama 2.000 km kaldığında yeşil 1.000 km kaldığında sarı yapmayı halledemedim rica etsem yardımcı olabilir misiniz

Ekli dosyalar

• EDREMİT ULAŞIM ARAÇ YAĞ DEĞİŞİM LİSTESİ.xlsx
    11.3 KB · Gösterim: 5
Merhaba arkadaşlar liste de araçların yağ değişim listesi var bu liste de yağ değişim mevcut km ve değiştirilecek km şeklinde sutünlar var

istediğim
mevcut km yi girdiğimizde değiştirilecek km ye 2.000 km kaldığında yeşil, 1.000 km kaldığında hücrenin sarı olması ve mevcut km değirtirilecek km ile aynı ve geçerse hücrenin kırmızı olması değiştirilecek km yi geçtiğinde kırmızı olarak yapıyor ama 2.000 km kaldığında yeşil 1.000 km kaldığında sarı yapmayı halledemedim rica etsem yardımcı olabilir misiniz

Ekli dosyalar

• EDREMİT ULAŞIM ARAÇ YAĞ DEĞİŞİM LİSTESİ.xlsx
    11.4 KB · Gösterim: 7
Alternatif olsun

Ekli dosyalar

• DÜZENLENDİ-YAĞDEĞİŞİM.xlsx
    12.8 KB · Gösterim: 11
Çözüm
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri