• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Araç Durumu Dolu Olanları Listelesin

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

ulas366

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
1
Excel V
Office 2016 EN
Konuyu Başlatan
Örnek dosya yükledim, oraya ne yapmak istediğimi 2 sayfada anlattım. Özetle bir sayfadaki verilere göre diğer sayfada liste yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekürler

Ekli dosyalar

• Yeni Microsoft Excel Çalışma Sayfası.xlsx
    11.7 KB · Gösterim: 5
Çözüm
Merhaba Liste Sayfasında B2 hücresine aşağıdaki formülü yapıştırıp formülü sağa ve aşağı sürükleyerek tabloyu doldurunuz. Otomatik olarak dolu olanlar listelenir.

Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.
Merhaba Liste Sayfasında B2 hücresine aşağıdaki formülü yapıştırıp formülü sağa ve aşağı sürükleyerek tabloyu doldurunuz. Otomatik olarak dolu olanlar listelenir.

Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Ekli dosyalar

• Yeni Microsoft Excel Çalışma Sayfası.xlsx
    18.6 KB · Gösterim: 7
Çözüm
Cok
Örnek dosya yükledim, oraya ne yapmak istediğimi 2 sayfada anlattım. Özetle bir sayfadaki verilere göre diğer sayfada liste yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekürl

Kod:
çok tesekur ediyorum elinize sağlık

Cok
Örnek dosya yükledim, oraya ne yapmak istediğimi 2 sayfada anlattım. Özetle bir sayfadaki verilere göre diğer sayfada liste yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekürl

Kod:
çok tesekur ediyorum elinize sağlık

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri