• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Aktarma sonrası filtrenin kaldırılması

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

mert25

Bronz Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
49
Excel V
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
Ekteki dosyamda Ana Sayfada Aktar butonuna tıkladığımda AL5:AM5 hücrelerindeki veriler aşağıdaki kod ile Basketbol sayfasında aktarılıyor. Bu koda bir ekleme yapılarak aktarma sonrası Ana Sayfadaki filtrenin kaldırılmasını istiyorum. Yardımcı olacak ustalara şimdiden teşekkür ederim.

Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Ekli dosyalar

• deneme.xlsb
    469 KB · Gösterim: 1
Çözüm
Eyvallah üstat, eline emeğine sağlık, çok teşekkür ederim.

Müsaadenizle bir isteğim daha olacak; Bu kod, Ana Sayfadaki AJ5:AO5 aralığındaki verileri Basketbol sayfasındaki Z:AE sütunlarına aktarıyor. Fakat ben Ana Sayfadaki sadece AL5:AM5 hücrelerindeki değerlerin Basketbol sayfasındaki AB:AC hücrelerine aktarılmasını istiyorum. Kendi çabamla epey uğraşmama rağmen kodu çözemedim. Size zahmet olacak ama bunu da hallederseniz çok memnun olurum.
Deneyiniz

Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.
Ekteki dosyamda Ana Sayfada Aktar butonuna tıkladığımda AL5:AM5 hücrelerindeki veriler aşağıdaki kod ile Basketbol sayfasında aktarılıyor. Bu koda bir ekleme yapılarak aktarma sonrası Ana Sayfadaki filtrenin kaldırılmasını istiyorum. Yardımcı olacak ustalara şimdiden teşekkür ederim.

Kod:
Deneyiniz

Kod:

Ekli dosyalar

• DÜZENLENDİ-deneme.xlsb
    468.7 KB · Gösterim: 2
Deneyiniz

Kod:

Müsaadenizle bir isteğim daha olacak; Bu kod, Ana Sayfadaki AJ5:AO5 aralığındaki verileri Basketbol sayfasındaki Z:AE sütunlarına aktarıyor. Fakat ben Ana Sayfadaki sadece AL5:AM5 hücrelerindeki değerlerin Basketbol sayfasındaki AB:AC hücrelerine aktarılmasını istiyorum. Kendi çabamla epey uğraşmama rağmen kodu çözemedim. Size zahmet olacak ama bunu da hallederseniz çok memnun olurum.

Deneyiniz

Kod:

Ekli dosyalar

• DÜZENLENDİ-deneme (1).xlsb
    469.6 KB · Gösterim: 1
Çözüm
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri