• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Aidat takip. Boş olan hücreye rakam yazması

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

mustafaturker

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
3
Excel V
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
Merhaba arkadaşlar
E4 veya F4,G4 v.s. Bunlardan birine 100 tl aidat yazdığımda R sütununa borç yazıyor. B sütununda isim olmasada borç yazıyor. B sütunü boş olanlara R sütununda borç yazmamasını sağlayabilirmiyiz.
Teşekkürler.

Ekli dosyalar

• Aidat Takip - 2022 (6).xlsx
    111.1 KB · Gösterim: 4
Merhabalar
Bu oldu çok teşekkürler, ama bir sorunum daha çıktı. 2022 sayfasında yazan sahibi kiracı gsm noyu 2023 sayfasında e4 hücresine 100 tl yazınca 2022'deki isim soy isim hepsini 2023'e taşıyor. buraya kadar sıkıntı yok. ama boş hücreler de yine 0 rakamları çıkıyor. Rahatsız ediyorum aynı konu ile tekrar kusura bakmayın.

Deneyin

Ekli dosyalar

• Aidat Takip - 2022 (6).xlsx
    111.2 KB · Gösterim: 13
Çözüm
Yukarıda paylaştığım (5 nolu mesaj) dosyada çalıştığınızdan emin misiniz? Zira bendeki dosyada dediğiniz şekilde 2022 den devir eden ve toplam borç haneleri düzgün bir şekilde çalışıyor görünüyor ?

Ekli dosyalar

• 1.JPG
    1.JPG
    197.7 KB · Gösterim: 9
  • 2.JPG
    2.JPG
    206.5 KB · Gösterim: 9

Yukarıda paylaştığım (5 nolu mesaj) dosyada çalıştığınızdan emin misiniz? Zira bendeki dosyada dediğiniz şekilde 2022 den devir eden ve toplam borç haneleri düzgün bir şekilde çalışıyor görünüyor ?
Oldu işyerinde Office 2021 de denedim olmadı nedense. 2016 da denedim hepsi normal çalışıyor. Sağolun. Elinize sağlık

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri