• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Açılışta Excel gizleme (Farklı konu)

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

okinava14

Bronz Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
86
Excel V
Office 2021 TR
Konuyu Başlatan
Hayırlı geceler bu defa daha öncedende sorduğum fakat içerik olarak farklı bir sorunum var.
İlk açılışta Admin formu normal açılıyor. Kullanıcı adı ve şifre girdikten sonra anamenü formu açılınca arkada excelde birlikte açılıyor.
En az 10-15 örnek denedim. Hatta taşıma bile yaptım bir türlü olmadı. Demekki dedim bu galiba giriş yada anamenü kodlarındadır dedim gene bulamadım.
Son çare kıymetli üstat hocalarımdan destek almam gerekliliği hasıl oldu.
Derdime derman üstatların yardımlarını rica ediyorum.
Kullanıcı adı: Admin
Şifre: 1

Ekli dosyalar

• a1.png
    a1.png
    1.4 MB · Gösterim: 3
  • a2.png
    a2.png
    275.3 KB · Gösterim: 3
  • DENEME.xlsm
    1.6 MB · Gösterim: 1
Çözüm
2. form aktif olduğunda initialize olayında Application.Visible = True idi False yaptık yetmezse diye Application.WindowState = xlMinimized ile minimize ettik.
Hayırlı geceler bu defa daha öncedende sorduğum fakat içerik olarak farklı bir sorunum var.
İlk açılışta Admin formu normal açılıyor. Kullanıcı adı ve şifre girdikten sonra anamenü formu açılınca arkada excelde birlikte açılıyor.
En az 10-15 örnek denedim. Hatta taşıma bile yaptım bir türlü olmadı. Demekki dedim bu galiba giriş yada anamenü kodlarındadır dedim gene bulamadım.
Son çare kıymetli üstat hocalarımdan destek almam gerekliliği hasıl oldu.
Derdime derman üstatların yardımlarını rica ediyorum.
Kullanıcı adı: Admin
Şifre: 1
Deneyiniz

Ekli dosyalar

• DÜZENLENDİ-DENEME.xlsm
    1.6 MB · Gösterim: 5
Hocam Allah razı olsun sorunun kaynağını da öğrenmemde sakınca var mı acaba?
Bana kafayı yediren yer neresi yada eklediğiniz bir kod mu oldu?

2. form aktif olduğunda initialize olayında Application.Visible = True idi False yaptık yetmezse diye Application.WindowState = xlMinimized ile minimize ettik.

Çözüm
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri