• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Açılır liste ile veri getirme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

ASLAN7410

Bronz Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
73
Excel V
Office 2021 TR
Konuyu Başlatan
Merhaba.

Kusura bakmayın aşağıdaki link kapandığı için yeniden konu açtım, birleştirebilirsiniz, her iki konuda aynı.

ActiveX Denetimlerindeki Birleşik giriş kutusu (açılır liste) tamda işime yaramadı.

Bu işlemi kod ile Form Denetimlerindeki Birleşik giriş kutusuna (açılır liste) uylayabilir miyiz?
Yada göndermiş olduğum örnekteki kodu düzenleyebilir misiniz?

Ekte gönderdiğim makro kaydet ile yapmaya çalıştığımda hata verdi.
Kodda, giriş kutusundaki girdi aralığına
Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.
bunu yazıyorum hata veriyor.

Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Kod:

Yani yapmak istediğim, açılır listede verilerin alt kısmındaki boş hücrelerin görünmesini istemiyorum.

Yardımcı olur musunuz?

Örnek2.jpg

Ekli dosyalar

• Örnek1.xlsm
    22.4 KB · Gösterim: 5
Satırdaki $ işaretlerinide silebilirsiniz.

Sayın Zafer Bey, ilginiz için çok teşekkürler.

Aşağıdaki kodu iptal ettim.
Kod:

Aşağıdaki gibi yaptım, satırı kırmızıya boyayıp hata veriyor.
Kod:

Zafer Bey, tam istediğim gibi hepsi çok güzel çalışıyor, ellerinize sağlık çok teşekkür ediyorum.
Hayırlı günler.

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri