Soru 24 saatte 1 güncel bakiyeyi otomatik kaydetme

sserkancakirr

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
0
Excel Versiyonu
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
Herkese merhaba. Canlı verilerden dolar, altın, borsa gibi bilgileri excele getirdim. Her açtığımda otomatik yenileme şeklinde ayarladım. Ancak çözemediğim nokta her gün belli bir saatte güncel bakiyenin hesaplanıp kaydının tutulması. Bu mümkün değilse her açtığımda bu işlemi yapabilir. Çok taradım ama bulamadım. Yardımcı olunursa çok makbule geçer. Örnek bir çalışma ekledim.

Ekli dosyalar

• Birikim.xlsm
    112.5 KB · Gösterim: 4

atoykan

Destek Ekibi
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
129
Excel Versiyonu
Office 2019 EN
Kaydetmek istediğiniz güncel bakiye hangisi C2'deki toplam tutar mı, altın, hisse, dolar güncel tutarları mı, H9 da güncel tutar dediğiniz alan mı yoksa hepsi mi ve ne zaman kayıt edilmesini istiyorsunuz?

sserkancakirr

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
0
Excel Versiyonu
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
Kaydetmek istediğim H9, F17, E20 hücreleri ve C2'deki bunların toplamı olan miktar.

atoykan

Destek Ekibi
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
129
Excel Versiyonu
Office 2019 EN
Örneğinizde ufak bir değişiklik yaparak günlük değerlerin kayıt edileceği bir sayfa ekledim. Workbook Open olayındaki kodları incelerseniz
Çalışma kitabı açıldığında son kayıt tarihini alır kitabın açıldığı gün saat 18:05:00'de kayıt edilmiş veri yoksa güncel değerleri ilgili sayfaya kayıt eder. İhtiyacınız doğrultusunda geliştirebilirsiniz. mümkün olduğunca basic seviye kodlama ile açıklamaları ekleyerek dosyanıza kaydettim. Lütfen inceleyin.

Ekli dosyalar

• Birikim_editedatoykan.zip
    98.6 KB · Gösterim: 5

Konuyu okuyanlar